Továrna na nápady

Práce v BOCA je zajímavá, pestrá a asi nikdy nebude stereotypní. Je to dáno projekty, kdy se BOCA stává tvůrčím a následně realizačním partnerem architektů, investorů či projektantů. Je potřeba našim klientům poskytovat velmi rychlou součinnost, umět kompetentně poradit, nebo velmi rychle zjistit potřebnou informaci k materiálu. Někdy je to závod s větrem, jindy běh proti němu, ale když si zvyknete na práci v rytmu, je to radost. Každý den je třeba vymyslet řadu zkratek, postupů či alternativ. A v týmu se snažíme podporovat v tom, aby to byla spíše hra než stres.

“Přišel jsem do týmu BOCA ze státní správy. Ze začátku to bylo těžké, ale když se naučíte komunikovat a spolupracovat, všechno jde. I tady u nás.”
Josef Troller, Web Content Administrator

Prostředí kultivuje

Prosvětlený showroom, ve kterém sídlí firma nebo velkorysé skladové a výrobní prostory jsou inspirativním a stabilním zázemím. Pracujeme na projektech klientů, kdy oni sami buduji nové, nápadité prostředí. Hledá se průnik atmosféry, funkčnosti, udržitelnosti, hledá se ideál funkce a krásy. Je to inspirativní a za tu dobu máme odpozorováno, že prostředí kultivuje.

Paní Roubíčková je zosobněním té kultivovanosti, kterou reprezentuje BOCA, ale o kterou především usilují naši klienti ve svých architektonických projektech. Je to inspirativní i pro celý tým.
Aneta Horčičková, asistentka

Péče o rodinné stříbro

Pracovat v rodinné firmě a malém týmu je poměrně osobní, i když jde o práci. Každý z nás tu přispívá k atmosféře, kultuře i kvalitě spolupráce. Rytmus a úroveň udávají zakladatelé, pan a paní Roubíčkovi. Firmu aktivně řídí a denně s celým týmem řeší všechny projekty. Zejména paní Roubíčková pevně drží kvalitu servisu ve svých rukou. Umí zastat jakoukoli z pozic ve firmě a když je potřeba, pomoci s nalezením vhodného řešení. Nepřipouštíme si, že by něco nešlo.

Práce v rodinné firmě je jako společná péče o rodinné stříbro. Společně o něj pečujeme a společně se z něj i radujeme.

Proti proudu

V dnešním trendu volné pracovní doby a práce z domova, kdy je pracovní doba sice flexibilní, ale často také nekonečná se v BOCA týmu jde tak trochu proti proudu. U nás se můžete spolehnout na rámec své pracovní doby, volné víkendy a dovolené bez telefonátů. Na tohle zakladatelé dbají a týmu dopřávají zasloužený odpočinek od intenzivní práce.

I díky tomu je zřejmě v týmu BOCA dost maminek s dětmi, které mohou zvládnout obojí. Uplatní svůj talent pro multitasking a zároveň mohou skloubit práci s rodinou. Mužů je sice menšina, o to lépe je o ně ale pečováno.

Připoj se k týmu BOCA

Zrovna teď hledáme do svého týmu posilu. Pokud myslíte, že je to pozice pro vás, pošlete svůj životopis a motivační dopis na kariera@bocagroup.cz.

Technik / přípravář

Co budete dělat:

  • administrativně připravovat realizaci zakázek
  • zpracovávat podklady pro obchodní nabídky
  • po zapracování zakázky zajišťovat také po organizační a technické stránce
  • jedná se o kancelářskou práci, i pohyb v terénu, na stavbách

Co od vás očekáváme:

  • SŠ nebo VŠ - ideálně stavební obor
  • znalosti na úrovni odpovídající obsazované pozici
  • práci v MS Office, AutoCAD LT
  • řidičský průkaz
  • základní znalost angličtiny
  • výhodou praxe v oboru a znalost SW Pohoda

Kontaktujte nás

Konfekce koberců / skladník

  • pomoc při formátování a konfekci koberců (obšívání, bordurování atd.)
  • spolupráce při běžných činnostech na skladě: naskladňování a vyskladňování zboží, evidence skladových pohybů, závozy na stavby atd.

  • manuální zručnost
  • dobrý zdravotní stav
  • řidičský průkaz skupiny B

Brigádníci do skladu

Hledáme brigádníky ideálně k dlouhodobé spolupráci, jde o nárazové stěhování podlahových krytin a stavebního materiálu (nivelace, lepidla atd.) na místech realizace, odměna 150-200 Kč / hodinu.